Extra: Neveljünk gyermeket!
Amikor elkészült az alaptörténet, sok visszajelzést kaptam, miszerint örülnétek valami kis folytatásnak, extrának, akárminek. Nem terveztem, mert már gyakorlatból tudom, hogy nem biztos, hogy van hozzá ihlet és kedv. A karácsonyi ajándék lehetőségei közé azért betettem, igaz, végül nem azt írtam meg.
Az ötlet megint akkor született, amikor hazafelé bandukoltam a boltból. A templomkert ihletadó hely, most így utólag megállapítva :D Nem tudtam, mi fog kisülni belőle, csak írtam és írtam, s végül elkészült. Jobban mondva, képtelen voltam abbahagyni az előzetesen betervezett egy-két oldal után. Így sem hosszú, de azért annyira rövid sem.
A történet jó pár évvel Roberték összekerülése után játszódik. A felújítás elmesélése eltolódott, majd egyszer talán megírom. Maradt helyette egy kedves kis vita, amely a gyerekek miatt alakul ki. A nevelésük nem egyszerű, akinek van, az sejti. Hát, még abban az esetben, ha az egyik gyerek kamaszodik…
Adam és Stefan esetében, nos, sokat gondolkodtam, összehozzam-e őket. Ennyire jutottam. Megpróbálják együtt, és a többi már tényleg a képzelet dolga. :)
Jó olvasást!
Téma: Extra: Neveljünk gyermeket!
Nincs hozzászólás.