Szia! Én hamarabb kezdtem ezt a kihívást, ha úgy vesszük. Pár hete újra kezdtem előről olvasni az összes történeted munkába menet, jövet. Párszor már újra olvastam őket, de sose unom meg. :)
30 napos kihívás: Olvass velünk és mosolyogj!
2020.11.11 15:59
Olvass velünk! :)
A járványhelyzet miatt 2020. november 11-től 30 napig tartó szigorítások léptek életbe. Figyelemelterelésül nagyobb játékot nem hirdetek, hiszen még az előző nyertesek jutalmain is dolgozom, viszont javaslok helyette mást: olvassunk együtt! :D Minden napra írtam egy-egy történetcímet, én mit fogok vagy szeretnék olvasni a következő hetekben. Jó néhányat évek óta nem vettem elő, s lehet, nem is a teljes történet, csak egy részlete kerül majd elolvasára, de a cél az, hogy kikapcsolódjunk, lekössük a figyelmünket, ne veszítsük el a reményt és maradjunk pozitívak! A lista természetesen csupán javaslat, ám nyugodtan megírhatjátok, ti mit olvastok!
Ai

Téma: 30 napos kihívás: Olvass velünk és mosolyogj!
Dátum: 2020.11.17